Правила проживання в хостелі "YourHostel"


Шановні гості! Щоб проживання в нашому хостелі залишило лише хороші спогади і позитивні емоції, просимо уважно ознайомитися з правилами для постояльців.

Хостел працює з 6:00 до 24:00. Поселення здійснюється з 7:00 до 22:00, виселення - до 12:00, незалежно від часу заселення.

Оплачувати проживання потрібно до поселення в кімнату. Послуга проживання в борг не надається. Для продовження терміну проживання необхідно сплатити наступну добу, тиждень або місяць до 12:00 в останній день терміну проживання. У разі, якщо до 12:00 оплату не здійснено, Адміністрація має право самостійно виселити гостя. При достроковому виселення, або відсутності Гостя в оплачений період, перерахунок оплати не проводиться.
3. Прохання і обмеження.
Ми хочемо зробити наші хостели максимально комфортними для гостей, тому у нас ЗАБОРОНЕНО:

Не варто робити нічого з перерахованого вище – хостел знаходиться під «гарячою» кнопкою охорони, в ньому ведеться цілодобове відеоспостереження. Особи, який споживають алкоголь, а також порушують правила хостелу, на територію не допускаються і автоматично виселяються без повернення грошей, сплачених за проживання.
Ми ПРОСИМО ВАС:

Гість НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за використання майна хостелу – меблів і побутової техніки. У разі нанесення шкоди, Гість компенсує втрату в повному обсязі. При виселенні отримане майно (постіль, рушник і т.д.) потрібно передати Адміністратору.
Ми щиро сподіваємося на толерантність, порядність і акуратність наших гостей. Думайте про людей, які знаходяться поруч з Вами!

4. Зберігання багажу.
Адміністрація хостела не несе відповідальність за збереження особистих речей людей, що проживають у хостелі. У разі, якщо Гість вважається виселеним, послуга зберігання його особистих речей на території хостелу не надається.
Через 3 доби Адміністрація має право утилізувати залишені, а також забуті особисті речі людей, які не проживають на території хостелу.
Важливо: адміністратор має право відмовити Гостю в розміщенні при наступних обставинах: відсутність документів, нетверезий стан, небажання оплачувати, некоректну поведінку (хуліганство), інші обставини, які можуть порушувати права інших гостей.

 

тел. +38(063) 794 02 00; +38(097) 455 86 46

yourhostel@ukr.net